Digitale Techniek & Media
Hou jij van digitale innovaties, nieuwe media en techniek? Lijkt het je leuk om een interactieve video, podcast of liveregistratie te maken? En ontdek je graag hoe je nieuwe technologie zoals virtual productie toepast in je projecten? Dan is deze Ad iets voor jou!
In de tweejarige hbo-opleiding Digitale Techniek & Media leer je alles over het maken van digitale content voor live-tv, on-demand-content en streaming. Je werkt samen om media te ontwikkelen en te optimaliseren. Denk aan het voorbereiden, registreren, verwerken en distribueren van nieuwe media. En aan het aanbieden van uitzendingen voor tv- en radiostations, en ook digitale innovaties en nieuwe media en techniek.
Open dagen
Past deze opleiding bij jou? Kom op 15 november naar de open dag en ervaar het zelf!
Meer weten?
Wil je alle belangrijke informatie op een rij? Download de pdf!
Ontwikkel digitale producten en content
Heb jij er wel eens over nagedacht hoe je favoriete sportevent of nieuws op het scherm terechtkomt? Je leert over digitale media en verbetert ze, altijd met het eindresultaat en de eindgebruiker in gedachten.
Dit kun je doen na je studie
Zet je vaardigheden in bij verschillende bedrijven. Ga aan de slag als mediaproducer, beeldtechnicus, audio-engineer, cameraman of specifiek de diepte in als broadcastspecialist. Liever doorstuderen? Stroom door naar de voltijdbachelor Communication and Multimedia Design.
Toelatingseisen
Je kunt starten met deze Ad met een havo-, vwo- of mbo-4-diploma. Kennis van en ervaring met digitale technieken en affiniteit met media zijn een pre.
Ben je 21 jaar of ouder en heb je geen (geschikt) diploma? Dan kan je een 21+-toelatingsonderzoek doen.
Is deze opleiding iets voor jou?
-
Je bent gefascineerd door media en digitale techniek
Je bent geïnteresseerd in het organiseren, analyseren en distribueren van tekst, beeld en geluid en houdt van oplossen van digitale vraagstukken. Je maakt daarbij gebruik van de laatste technische ontwikkelingen.
-
Je bent een teamplayer
Je zoekt graag samen met anderen naar goede manieren om technische problemen op te lossen.
-
Je bent een doorzetter
Je kunt snel schakelen en schrikt niet van een complexe werkomgeving. Je bent analytisch en hebt doorzettingsvermogen! Je bent flexibel in je werktijden.
Handig om te weten
| Aanmelden | 1 mei |
|---|---|
| Startmoment | September |
| Locatie | De Nieuwe Poort 21 Amersfoort |
| Diploma | Associate degree-diploma |
| Numerus fixus | Nee |
| Croho-code | 80165 |
Vragen over de opleiding?
- Telefoon 088 481 81 81
- Email info@hu.nl
-
Stuur ons direct een bericht of voeg 0634101698 toe aan de contactlijst van je telefoon en stel je vraag via WhatsApp.
- Bereikbaar op ma t/m vrij 09.30 - 16.30 uur