Resultaten derde ETHOS-telling dak- en thuisloosheid (webinar)
Dakloosheid is lang niet altijd zichtbaar. Goed zicht op aantallen en kenmerken van dak- en thuisloosheid ontbreekt in Nederland, terwijl dit cruciaal is voor effectief beleid. De uitkomsten van de eerste twee ETHOS-tellingen lieten zien dat dak- en thuisloosheid divers is en heel verschillende mensen treft. De meeste dak- en thuisloze mensen verblijven noodgedwongen bij vrienden, familie of derden, of op een camping, in een antikraakwoning, een schuur of in een auto. Dit betreft niet alleen volwassen mannen en vrouwen; ook heel veel kinderen en jongeren leven in deze onwenselijke omstandigheden.
Webinar
Voor iedereen die geïnteresseerd is in de uitkomsten van de ETHOS telling, organiseren Hogeschool Utrecht en Kansfonds een webinar op 9 oktober, een dag voor Wereld Dakloze Mensen Dag. Tijdens het webinar is er ruime gelegenheid om vragen te stellen.
Datum | 9 oktober 2025 |
Tijd | 11.00u - 12.00u |
Waar | Online |
Aanmelden | Via het aanmeldformulier |
Aanvullende informatie
Na inschrijving ontvang je begin oktober de link voor het webinar.
HU-nieuwsbrief, blijf op de hoogte
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks het belangrijkste nieuws over ons onderwijs, onderzoek en onze impact op de regio.
Meld je aan